0232 431 03 99 - 0232 234 80 50

Hakkımızda

Firmamız, Türkiye genelinde araştırma ve geliştirmeye yönelik laboratuar malzemelerini,kimyasallarını,plastik malzemelerini ve non steril  ürünleri üretmek  ve pazarlamasını yapmak amacı ile 2009 yılında kurulmuştur.

Firmamız; Patoloji, Sitoloji ve Histoloji  alanlarında kullanılan tüm ürünlerin üretimini yapmakta, labaratuvar plastik ve cam malzemelerininde tedarikçiliğini, satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Laboratuar sektörüne hizmet vermek üzere kurulmuş olan firmamız, esas olarak kamu hastaneleri, üniversiteler, özel hastane ve medikal laboratuarlara, kamu ve özel araştırma laboratuarlarına, temel endüstri firmalarına ve üniversite laboratuarlarına; kimyasallar, materyaller ve sarf malzemeleri alanlarında gerekli hizmeti eksiksiz sağlamaktadır.

Firmamız mevcut endüstriyel ve medikal laboratuar pazarı alanında öncü olarak yer almaktadır. Siparişler üzerine yerel stoklardan yapılan acil ve etkili teslimatlar, firmamızın laboratuarlar için tedarik kaynağı açısından en etkili kanal olarak tanınmasını sağlamaktadır. Firmamız ürün çeşitliliğini geliştirmekle birlikte, sağlık teknolojilerinde organizasyonal ve efektif üretkenliğini arttırmaktadır.

Tüm kalite belgelerine sahip olan firmamız TEK-PATH markası ile arge çalışmalarınıda  hızla sürdürmektedir.

Firmamızın amacı, Türkiye’deki araştırma, geliştirme ve üretimde yeni ufuklar açarak, teşhis ve tanıda yenilikçi, yüksek kalite standartlarına uyarak özel gereksinimleri karşılsilamaktır.

Doğruluğu dürüstlüğü ve orjinalliği ilke edinmiş firmamız etkin ve deneyimli kadrosu ile sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır.

TEKNİK DESTEK

Üretimini ve tedarikçiliğini yaptığımız cihaz yada ürünler hakkında her türlü soru, sorun ve bilgi taleplerinizi teknik destek talep formu ile tarafımıza iletebilirsiniz